Svátek má: Zbyšek

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• KDYŽ je někdo FASCINOVÁN něčím takovým jako jsou PIRÁTI a přebírá po nich jméno-přesto,že to byli bestiální vrazi,lupiči,otrokáři nelítostně vraždící posádky obch.lodí tak jim NEVĚŘÍM!a NEVĚŘÍMani LIDEM S dredy,kteří vypadají NEČISTĚjakoFEŤÁCI!
• Dnes je KSČM stranou,kde jsou jen ti,kteří věří že lepší je pro národ socializmus,než kapitalizmus bez přívlastků.kariéristé a převlékači stranu opustily a naleznete je jak v ODS,tak v ČSSD,ANO,u Pirátů a TOPáků.
• Ještě věříte že je ODS demokratická,když její člen by nejraději připravil prezidenta o život?Nebo když ji vede Fiala,který psal články pro sudetské noviny,kamarádí se s Poseltem a von Habsburkem??Tohle bahno si dává do názvu "demokratická",hnus.....
• Kubera je v některých ohledech trochu rozumnější než havěť v ODS. Ale je pravdou že byl u komoušů a dnes dělá že je demokrat západního typu. Lidé jako Kubera,Telička,Dlouhý,Zima atd. neměli vůbec v politice být. Mohli si vydělávat jako vrátní.
• ČSSD nemá v parlamentu za levici co dělat. Ať se šmejdi papaláši ČSSD z Prahy a Brna sloučí s Lidovci a zmizí z Parlamentu kde kazí pověst levice do řiti. Takovou ostudu člověk nečekal. Ale bohužel - není jiná možnost, musíme je nakopat do pr dele.
• Kam nás dovedli strany jako Klausova ODS,Zemanova ČSSD,Bendova KDS,Luxova KDU-ČSL nebo Kalvodova ODA????Jen k likvidaci Československa a a státního majetku!!!!!Všechny tyto strany se podílely na rozkradení,vytunelování a výprodeji majetku za bazarové c...
• Petříček-Pochvíček,kterého procpali šmejdi ČSSD na rozkaz Pocheho - do vlády Babiše je tak "tvárný sociální" demokrat, že podporuje a chválí fašisty a nácky na Ukrajině. Buď je blbý nebo navedený. Ale co ten vůl dělá v levicové ČSSD ?
• Jistě jste si všimli co udělalo 30 let vývoje ČR s pytlíky co se vydávají za levičáky. Copak někdo věří že Sobotka,Štěch,Poche,Dolinek,Ne​tolický, Birke,Špidla atd. mají něco společného s levicí ? Všichni zmutovali v papaláše,kteří na levici kadí.
• Žádná skutečně levicová strana v Evropě by nepřipustila aby NATO napadalo jiné státy a nutilo všechny země zbrojit jak blázny. Levice dobře ví kdo následky válek nese. Ovšem v EU už žádná levice není. Všichni papaláši co ji vedli přeběhli k buržoustům.
• Měli jsme kliku že po řádění ODS,TOP,Lidovců a Pizdíků za podpory papalášů z ČSSD se do vedení republiky dostal prezident Zeman a premier Babiš. Ti vedou stát pragmaticky ale v zájmu občanů. Je to vidět ve všech oblastech. Mají i své mušky ale jso...
• Na kauze šmejdů kteří využili šmejdy papaláše z ČSSD k vydírání Babiše - voliči dobře vidí co je v ČR možné a proto věří Babišovi a jeho vládě,která má podstatně lepší výsledky než ta banda zlodějů a kleroparazitů ve vládách s Kalouskem.
• Voliči si ale toho svinstva všimli a Babiše udělali premierem. Od té doby všichni šmejdi od Kalouska,ODS,Lidovců,TOPičů,st​anPizdíků a papaláši ČSSD svázaní s lumpárnou Chovance a Bohouše katolíka - za pomoci ČTStohoven vydírají Babiše každý den.
• Po znehybnění policie sehnal Chovanec policajta ochotného využít k obvinění Babiše deset let starou kauzu dotací schválených Kalouskem na stavbu Čapího hnízda. Byli mobilizováni šmejdi ČT,Stohoven,demostraniček a žalobníci v Bruselu.
• Objednávku na které měl velký zájem Kalousek,protože byl namočený do velkých zlodějin z nichž některé se dosud šetří, realizoval Bohouš katolík s právníkem z Plzně Chovancem. První co Chovanec udělal byla reforma policie a rozbití nejlepšího útvaru.
• Velká většina občanů ví ze zkušenosti ,že v ČR je možné si objednat trestní stíhání. Učebnicovým případem byla objednávka stíhání proti Babišovi,protože měl vysoké preference a šmejdi se báli že by s nimi po volbách mohl zatočil. Věděl totiž toho dost.
• A v Malé pevnosti v Terezíně věznici převážně Pražského GESTAPA byli zlikvid.ti nejlepší vlastenci z našeho národa!ČEST JEJICH NEHYNOUCÍ PAMÁTCE!Ale o tom se moc nemluví,že!?Ani o likvidaci našich vlastenců v sekyrárně Berlin-Plötzensee!Genocidium Slov...
• A GRÁ.ZL Kubera z ODS,kterému muslimové platili jeho volební kampaně at drží laskavě pusu!Dlouholetý člen KSČ kecá o komunist.totalitě?!!Vítač a zasírač lázní Teplice muslimy,arabáky a negry!V Teplicích o ,,Kristallnachtu,,shořela největší synagoga v ČSR
• ODS strana vzniklá na narozeniny A.Hitlera v Olomouci!Už toho je přespříliš i s Novotným z 5eporyjí!To není jen ,,komoří,,Lang!!...ODS by se za výpady proti občanům měla zrušit!A její čl.by neměli mít přístup k jakýmkoliv funkcím v ČR!ROZBÍJEČI STÁTU!
• FIALA,BRENDT POSSELT,OTTO VON HABSBURG A PANEVROPA. IN BRITSKÉ LISTY..A zadejte si to i jako klíčová slova,abyste věděli,co je podržtaška Fiala z OD(e)S(sa!)za nacistickou kalupinku!Ty tituly aprebendy mu zajistili ti z těch 70.000 agentů Gehlena v ČSR!
• pro tyto kvóty hlasovali europoslanci z TOP 09, STAN, ČSSD a KDU-ČSL.Máme číslo 30. A já tam potřebuju víc kolegů, kteří se mnou budou naši zemi chránit. Dělali… no nedělali NIC.Maximálně mě udávali do Bruselu. Musíme je vyměnit. SOUHLAS
• Diskuse blba s hlupaňou.Typičtí představitelé kdysi tak silných stran.Názorná ukázka,že jak ODS,tak ČSSD jsou absolutně nevolitelné. VYZÝVÁ K ZABÍJENÍ POSLANCŮ,CO MAJÍ JINÝ NÁZOR NA ZDANĚNÍ CÍRK.RESTITUCÍ A CHCE PODŘEZAT A VYKRVIT PREZIDENTA ....
• Fiala chce zas dělat chytráka? A připomínat mu minulost průserů ODS se mu nelíbí? Čím víc titulů, tím větší dement.Ten hajzl přece nemůže nikoho zajímat, akorát naserete většinu národa a jednou mu ten odporný rypák někdo rozbije! PRESNE
• Tupý,celonárodní šašek,kmotr Fiala jen dokazoval,že je blb na entou,ten se do té tupé,blbé,bolševické a zlodějské žumpy ODS hodí,Když zavedla Maláčová debatu na ODSácké prasárny,tak se hned bránil,že to už BYLO,neskutečný blbe.c,cintal, lhář,jako cela ODS